Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky Poháru ČSVP - muži, skupina "A"

Ve dnech 19.10. - 20.10.2013 se konalo v Hradci Králové a Přerově první kolo Poháru ČSVP ve vodním pólu mužů.   V hradecké skupině došlo k překvapivému vyřazení úřadujícího mistra a držitele pohárového titulu Fezka Strakonice z dalších bojů. Vítězství Slavie Praha není až tak překvapením jako výborné výkony Slavie Hradec Králové, přestože svůj tým značně obměnila a dala příležitost mladým hráčům, kteří nezklamali.
 
Výsledky z Hradce Králové   

Fezko Strakonice – Slavia Hradec Králové  13:16 (5:4,0:3,3:3,5:6)

Branky za HK : Erbs 6, Šipka,Frank a Jansa po 2, Pelíšek, Hansl, Vítek a Hase po 1,vyloučení 4:7(využití 1:0),pokutové hody : využité 0.1 (zaviněné 1:0)

 SK Slavia Praha    - KVS Plzeň                    16 :   6
 
Fezko Strakonice  - SK Slavia Praha          11 : 16
Slavia Hradec Králové - KVS Plzeň             18 :  8  (3:2,5:0,3:2,7:4)

Branky za HK : Erbs, Frank a Kulhavý po 3, Vítek a Svoboda po 2, Pelíšek, Hansl, Šipka, Hýbner a Jansa po 1, vyl.5:7(3:2), pok.hody : zaviněné 1:0,využité 0:0

 
Fezko Strakonice - KVS Plzeň                    23 : 16  
SK Slavia Praha - Slavia Hradec Králové   12 : 10 (3:5,3:0,1:3,5:2)

Branka za HK : Pelíšek, Hansl, Frank, Kulhavý a Erbs po 2, vyl. 5:8 (2:0), pok.hody: využ. 1:0 (zav.0:1)

Slavia Hradec Králové (sestava a počet branek celkem):

Provazník Jan –  Pelíšek Petr (4), Hansl Vojta (4), Vítek Michal (3), Šipka Lukáš (3), Frank Peter (7), Kulhavý Marek (5), Hase Petr (1), Hýbner Petr (1), Erbs Dominik  (11), Svoboda Michael (2), ing.Jansa Tomáš (3), trenér MUDr.Kratěna Petr

 
Pořadí:
1. SK Slavia Praha             3  3  0  0    44 : 27    6 b.
2. Slavia Hradec Králové   3  2  0  1    44 : 33    4 b.
3. Fezko Strakonice           3  1  0  2    47 : 48    2 b.
4. KVS Plzeň                       3  0  0  3    30 : 57    0 b.
 
První dva týmy postupují do finále Poháru ČSVP

 

a/ Pohár ČSVP mužů – Hradec Králové  19. – 20. října 2013
 
Fezko Strakonice              – Slávia Hradec Králové           13 : 16  (5 : 4; 0 : 3; 3 : 3; 5 : 6)
     Dvořáček k., Kopenec J.
SK Slávia Praha                 – KVS Plzeň                             16 :   6  (3 : 3; 4 : 1; 4 : 0; 5 : 2)
    Dvořáček k., Kopenec J.
Fezko Strakonice              – SK Slávia Praha                      11 : 16  (4 : 3; 3 : 5; 3 : 4; 1 : 4)
     Dvořáček k., Kopenec J.
Slávia Hradec Králové      – KVS Plzeň                               18 :   8  (3 : 2; 5 : 0; 3 : 2; 7 : 4)
     Dvořáček k., Kopenec J.
Fezko Strakonice              – KVS Plzeň                               23 : 16  (5 : 3; 6 : 3; 4 : 6; 8 : 4)
     Dvořáček k., Kopenec J.
SK Slávia Praha                 – Slávia Hradec Králové           12 : 10  (3 : 5; 3 : 0; 1 : 3; 5 : 2)
     Dvořáček k., Kopenec J.
 
 
 
b/ Pohár ČSVP mužů – Přerov  19. – 20. října 2013
 
SK UP Olomouc                 – Arkónia Štětín                         7 : 17  (0 : 7; 1 : 5; 2 : 3; 4 : 2)
     Jarolím J., Štefunda Zd.
KVP Přerov                        – SKP Kometa Brno                   14 : 11  (5 : 3; 3 : 1; 4 : 3; 2 : 4)
     Jarolím J., Štefunda Zd.
SKP Kometa Brno              – Arkónia Štětín                         0 :   6  (2 : 3; 0 : 2; 4 : 4; nedohráno)
     Jarolím J., Štefunda Zd.
V zápase udělena červená karta trenérovi SKP Kometa Brno Radku Jaškovi po udělení žluté kargy  Dle STaP čl. 2, bodu 2.4. trestáme trenéra SKP Kometa Brno Radka Jašku zastavením činnosti na 3 utkání.
 
SK UP Olomouc                 – KVP Přerov                              8 : 23  (2 : 6; 1 : 7; 4 : 6; 1 : 4)
     Jarolím J., Štefunda Zd.
SK UP Olomouc                 – SKP Kometa Brno                    0 : 12  (0 : 2; 0 : 3; 0 : 5; 0 : 2)
     Jarolím J., Štefunda Zd.
KVP Přerov                        – Arkónia Štětín                         7 : 16  (1 : 6; 2 : 4; 0 : 5; 4 : 1)
     Jarolím J., Štefunda Zd.
 
Tabulka 1. turnaje :
 
1. Arkónia Štětí                      3       3       0       0                    40 :  19         + 21               9 bodů
2. KVP Přerov                        3       2       0       1                    46 :  22         + 24               6 bodů
3. SKP Kometa Brno               3       1       0       2                    30 :  24         +   6               3 body
4. SK UP Olomouc                  3       0       0       3                      8 :  59         –   51               0 bod
 
 
 
 
Finálová část – 2. – 3. litopadu 2013
 
Skupina o 1. – 4. místo :
1. SK Slávia Praha                             A1
2. Slávia Hradec Králové                   A2
3. Arkónia Štětí                                  B1
4. KVP Přerov                                    B2
 
Skupina o 5. – 8. místo :
1. Fezko Strakonice                           A3
2. KVS Plzeň                                       A4
3. SKP Kometa Brno                           B3
4. SK UP Olomouc                              B4