Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výhodnocení soutěží ČSVP za rok 2008 - 2009

Výhodnocení soutěží ČSVP za rok 2008 - 2009 

I. liga muži:

DLOUHODOBÁ ČÁST

1. Fezko Strakonice         14 13 1 0     233 : 109   124     27 bodů

2. SK Slavia Praha           14   9 1 4     157 : 133    24      19 bodů

3. Stepp Praha                 14   8 1 5     136 : 129      7      17 bodů

4. Spol. Ústí n./L.             14   8 1  5    148 :111     37       17 bodů

5. KVP Přerov                  14 5 2 7       117 : 136   -19      12 bodů

6. UP Olomouc                14  4 2 8        85 :  132   -47     10 bodů

7. Sl. Hradec Králové      14  2 4 8       122 : 162   -40       8 bodů

8. KVS Plzeň                   14 0 2 12        96 : 182   -86       2 body

Tabulka po semifinálovém turnaji o 1.-4. místo

1. Fezko Strakonice         12 11 0 1       150 : 85    65      22  bodů

2. Stepp Praha                 12   6 0 6       106 : 102   4       12 bodů

3. Spol. Ústí n./L.             12   4 1 7          85 : 117  -32      9 bodů

4. SK Slávia Praha           12  2 1 9        102 : 141  -39      5 bodů

Tabulka po finálovém turnaji o 5.-8. místo

5. Sl. Hradec Králové       12 8 0 4         119 : 78    41     16 bodů

6. KVP Přerov                  12 8 0 4         116 : 97    19     16 bodů

7. KVS Plzeň                    12 4 0 8         109 :136  -27      8 bodů

8. UP Olomouc                 12 4 0 8           82 :115  -33      8 bodů

FINÁLE

1. Fezko Strakonice            4 3 0 1 49 : 30 6 bodů

2. Stepp Praha                    4 1 0 3 30 : 49 2 body

I. liga ženy:

Vyhodnocení soutěží ČSVP 

DLOUHODOBÁ ČÁST

1. Fezko Strakonice "A"  20 18 0 2 343 : 148 195 36 bodů

2. Fezko Strakonice "B"  20 15 1 4 252 : 157 95 31 bodů

3. Sl.Hradec Králové       20 9 4 7 182 : 196 -14 22 bodů

4. STEPP Praha              20 7 1 12 176 : 228 -52 15 bodů

5. Baník Sokolov             20 6 2 12 182 : 209 -27 14 bodů

6. KVS Plzeň                   20 0 2 18 86 : 283 -197 2 body

 

FINÁLE

1. Fezko Strakonice "A" 6 5 0 1 100 : 53 47 10 bodů

2. Fezko Strakoncie "B" 6 3 0 3 63 : 68 -5 6 bodů

3. Stepp Praha               6 1 0 5 48 : 90 -42 2 body

Turnaje o 4. - 6. MÍSTO

4. Sl. Hradec Králové     6 5 1 0 77 : 43 34 11 bodů

5. KVS Plzeň                  6 1 2 3 56 : 60 -4 4 body

6. Baník Sokolov            6 1 1 4 46 : 76 -30 3 body

II. liga muži:

1. SK Děčín                  12 10 0 2 141 : 89 52      20 bodů

2. Kometa Brno            12 9 0 3   163 : 80 83      18 bodů

3. Stepp Praha "B"       12 2 1 9     90 : 175 -85     5 bodů

4. SK Slavia Praha "B" 12 2 1 9     76 : 126 -50      5 bodů

III. liga muži:

1. TJ Tábor                4 3 1 0     50 : 32   18   7 bodů

2. KPS Opava            4 0 1 3     32 : 50 -18   1 bod

I. liga dorostenci:

Skupina A

1. SK Slávia Praha       8 7 0 1 99 : 43         56 14 bodů

2. SK Děčín                  8 5 0 3 104 : 57       47 10 dobů

3. Stepp Praha             8 0 0 8   41 : 144  -103   0 bodů

Skupina B

1. Fezko Strakonice   12 12 0 0  201 : 61  140   24 bodů

2. Sl. Hradec Králové 12 7 1 4    171 : 109  64  15 bodů

3. KVP Přerov            12 4 1 7    142 : 132 10     9 bodů

4. TJ Tábor                 12 0 0 12   46 : 258  -212 0 bodů

Finálové turnaje

1. Fezko Strakonice      12 11 1 0  173 : 78    85  23 bodů

2. Sl. Hradec Králové    12   8 1 3  134 : 80    54 17 bodů

3. Sk Slávia Praha        12    3 0 9    90 :175 -85   6 bodů

4. SK Děčín                   12   1 0 11  76 :126 -50    2 body

Trurnaje o 5.-7 místo

5. TJ Tábor                       6 3 0 3 60 : 60  0       6 bodů

6. Stepp Praha                 6 3 0 3  48 : 47 1       6 bodů

7. KVP Přerov                  6 3 0 3  50 : 51 -1      6 bodů

Vyhodnocení soutěží ČSVP

I. liga dorostenky:

1. Fezko Strakonice        17 17 0 0 337 : 74  263    34 bodů

2. Sl.Hradec Králové       17 11 0 6 185 : 158  27     22 bodů

3. STEPP Praha              17  5 0 12 106 :241 -135  10 bodů

4. KVS Plzeň                   15  0 0 15   55 :210 -155     0 bodů

Přebor ČR žáků:

Česká skupina - základní část

1. SK Děčín                        12 7 1 4 97 : 84       13 15 bodů

2. KVS Plzeň                      12 7 0 5 69 : 54       15 14 bodů

3. Fezko Strakonice            12 6 0 6 84 : 88       -4 12 bodů

4. SK Slávia Praha              12 5 1 6 67 : 75      -8 11 bodů

5. Sl. Hradec Králové           12 4 0 8 81 : 97    -16 8 bodů

Moravská skupina - základní část

1. KVP Přerov                      12 10 0 2 134 : 65     69 22 bodů

2. KPS Opava                       12 9 0 3  140 : 64    76  18 bodů

3. Kometa Brno                    12 4 0 8    72 : 110  -29   6 bodů

4. UP Olomouc                     12 1 0 11 48 : 164  -116  2 body

Finálové turnaje

1. KVP Přerov                   12 10 1 1 125 : 62  63     21 bodů

2. KVS Plzeň                     12  8 0 4    84 : 60  24     16 bodů

3. KPS Opava                    12 6 1 5     98 : 79 19      13 bodů

4. Fezko Strakonice           12 3 0 9     66: 114 -48      6 bodů

5. SK Děčín                        12 2 0 10  59 : 117 -58      4 body

turnaje o 5. - 9. místo:

5. Sl. Hradec Králové            12 10 0 1 118 : 55 63 20 bodů

6. SK Slávia Praha                 12 9 0 2 104 : 53 51 18 bodů

7. Kometa Brno                      12 5 0 9 84 : 107 -23 10 bodů

8. UP Olomouc                       12 0 0 10 37 : 128 -91 0 bodů

Vyhodnocení soutěží ČSVP

Soutěže talentované mládeže:

Pohár ČSVP muži 2008

1. Fezko Strakonice 2 2 0 0 36 : 13 23 4 body

2. SK Slávia Praha 2 1 0 1 19: 24 -5 2 body

3. Stepp Praha 2 0 0 2 12 : 30 -18 0 bodů

Vyhodnocení soutěží ČSVP

Pořadí nejlepších střelců I.ligy mužů 2007/2008

1. Faměra Martin Fezko Strakonice 91

2. Volák Aleš Fezko Strakonice 86

3. Zikmund Jan Fezko Strakonice 69

4. Fügner Marek 53

5. Petr Tomáš 50

6. Dohnal Pavel 41

7. Otáhal Jiří KPV Přerov 37

8. Rezek Štěpán 36

9. Bruskák Radek 33

10. Margita Viktor 33

Pořadí nejlepších střelkyň I.ligy žen 2007/2008

1. Faměrová Karolína 103

2. Votavová Lucie 99

3. Věcková Blanka 79 Slavia HK

4. Vopálková Lenka 73

5. Javorská Dita 56

6. Hendrychová Aneta 53 Slavia HK

7. Havrlantová Lenka Baník Sokolov 51

8. Brožová Michaela Fezko Strakonice 45

9. Krásová Barbora 44

10. Sýkorová Petra 38

Procházková Barbora 38