Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj přípravek ve Strakonicích

Turnaj přípravek ve Strakonicích 20.6.2009

Naše nejmladší záloha po roční přípravě dostala větší příležitost ukázat, co se naučila. V turnaji tří družstev ve strakonické pětadvacítce Na Křemelce se podařilo zvítězit nad svými soupeři z Tábora i domácími a splnit tak první postupný cíl: zvládnout organizovanou hru. Trenéři byli spokojeni s kázní a mírou dodržování základních pravidel hry, projevovaly se i základní obranné a útočné činnosti v dostatečné míře aby mohli s klidným svědomím prohlásit, že družstvo je připraveno na soutěž mladšího žactva v příští sezóně. Za předvedený výkonu je nutno vyzvednout hráče: Václav Karel a Daniel Tomeš.

 Jediným kazem na vydařeném zájezdu na jih Čech byla neúčast Michaela Hory, který nepřišel na sraz a vůbec o sobě nedal vědět, ačkoliv ještě večer před odjezdem byl na tréninku. Na trénink nepřišel ani v pondělí, ačkoliv byl ve škole a ještě ve středu nemáme k dispozici žádné vysvětlení.

Absence všech ostatních byla předem vysvětlena,resp. omluvena.

Pevně věříme, že všichni členové přípravky se zúčastní letního soustředění v Jaroměři, kde začne příprava na nadcházející sportovní sezónu.

Trenéři: Mgr. Vladimír Borek a Bert Vlášek

Slavia HK – Fezko Strakonice  11:4 (2:1,3:0,3:2,3:1)

Góly: HK – Vašek Karel 4,Honza Syrový 3,Jirka Šimáček 2,Joža a Jéňa Šimáčkovi po 1.

Slavia HK – TJ Tábor  19:1 (1:1,7:0,6:0,5:0)

Góly : Honza Syrový 6,Vašek Karel 5,Keňa Šimáček 4,Jirka Šimáček,Matěj Šanda,Honza Půlpán a Aneta Janovská po 1.