Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj přípravek ve Strakonicích

24. 6. 2009

Turnaj přípravek ve Strakonicích 20.6.2009

Naše nejmladší záloha po roční přípravě dostala větší příležitost ukázat, co se naučila. V turnaji tří družstev ve strakonické pětadvacítce Na Křemelce se podařilo zvítězit nad svými soupeři z Tábora i domácími a splnit tak první postupný cíl: zvládnout organizovanou hru. Trenéři byli spokojeni s kázní a mírou dodržování základních pravidel hry, projevovaly se i základní obranné a útočné činnosti v dostatečné míře aby mohli s klidným svědomím prohlásit, že družstvo je připraveno na soutěž mladšího žactva v příští sezóně. Za předvedený výkonu je nutno vyzvednout hráče: Václav Karel a Daniel Tomeš.

 Jediným kazem na vydařeném zájezdu na jih Čech byla neúčast Michaela Hory, který nepřišel na sraz a vůbec o sobě nedal vědět, ačkoliv ještě večer před odjezdem byl na tréninku. Na trénink nepřišel ani v pondělí, ačkoliv byl ve škole a ještě ve středu nemáme k dispozici žádné vysvětlení.

Absence všech ostatních byla předem vysvětlena,resp. omluvena.

Pevně věříme, že všichni členové přípravky se zúčastní letního soustředění v Jaroměři, kde začne příprava na nadcházející sportovní sezónu.

Trenéři: Mgr. Vladimír Borek a Bert Vlášek

Slavia HK – Fezko Strakonice  11:4 (2:1,3:0,3:2,3:1)

Góly: HK – Vašek Karel 4,Honza Syrový 3,Jirka Šimáček 2,Joža a Jéňa Šimáčkovi po 1.

Slavia HK – TJ Tábor  19:1 (1:1,7:0,6:0,5:0)

Góly : Honza Syrový 6,Vašek Karel 5,Keňa Šimáček 4,Jirka Šimáček,Matěj Šanda,Honza Půlpán a Aneta Janovská po 1.