Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší žáci mezinárodně

 Ve dnech 2.6. – 4.9.2011 se konal ve slovenských Piešťanech, mezinárodní turnaj starších žáků ve vodním pólu. Naši hráči měli možnost poměřit své umění se svými vrstevníky, ze zemí, kde vodní pólo má vyšší úroveň. Měření sil pro nás nedopadlo příliš lichotivě.  Prohráli jsme všechna utkání a zahraniční celky nám ukázali, kam dnešní vodní pólo směřuje. Byli jsme nepřesní v rozehrávce, špatní ve střelbě, nedůrazní v osobních soubojích a také v organizaci hry. Dále nám chybí disciplínovanost při hře a v neposlední řadě špatné herní návyky z naší soutěže. Pokud odstraníme uvedené nedostatky, můžeme v  budoucnu těmto týmům konkurovat. Bude to však stát spoustu dřiny a úsilí, výsledky se určitě dostaví, pokud se tým starších žáků bude intenzivně připravovat na soutěže a turnaje. Záleží na přístupu každého jednotlivce a na plnění pokynů trenérů.

Sestava Slavia Hradec Králové: Tomeš Daniel, Vondrus Martin, Rumánek Tomáš, Kchodlová Kristýna, Šimáček Jan, Karel Václav, Hora Michal, Pulpán Jan, Plhal Vít, Šimáček Josef, Hýbner Petr, Vítek Michal, Binar Tomáš.
trenérská dvojice: Trojan Pavel, Zikmund Jiří.
 
 
Dynamo Ľvov/UA/ – Aquasport Targu Mures/RO/                8:21
KVP Kúpele Piešťany/SK/ – PVK Vrútky/SK/                       12:5
Honvéd Budapest/H/ – Slávia Hradec Králové/CZ/               23:3
 
Dynamo Ľvov/UA/ – PVK Vrútky/SK/                                    11:7
Aquasport Targu Mures/RO/ – Slávia Hradec Králové/CZ/   19:9
KVP Kúpele Piešťany/SK/ – Honvéd Budapest/H/                  5:18
 
Slávia Hradec Králové/CZ – KVP Kúpele Piešťany/SK/       8:11
PVK Vrútky/SK/ – Aquasport Targu Mures/RO/                  5:16
Honvéd Budapest/H/ – Dynamo Ľvov/UA/                         18:12
 
PVK Vrútky/SK/ – Honvéd Budapest/H/                               2:20
Dynamo Ľvov/UA/ – Slávia Hradec Králové/CZ/                   15:4
Aquasport Targu Mures/RO/ – KVP Kúpele Piešťany/SK/   18:9
 
PVK Vrútky/SK/ – Slávia Hradec Králové/CZ/                       12:5
Aquasport Targu Mures/RO/ – Honvéd Budapest/H/           11:12
KVP Kúpele Piešťany/SK/ – Dynamo Ľvov/UA/                    16:8
 
Konečné pořadí:
  1. Honvéd Budapest/H/
  2. Aquasport Targu Mures/RO/
  3. KVP Kúpele Piešťany/SK/
  4. Dynamo Ľvov/UA/   
  5. PVK Vrútky/SK/
  6. Slavia Hradec Králové/CZ/
 
Touto cestou děkujeme pořadateli za pozvání na tento krásný turnaj. Rodičům chlapců, kteří dopravili náš oddíl na turnaj.