Jdi na obsah Jdi na menu

Rozpis soutěží - sezóna 2010 - 2011

13. 10. 2010

I. liga mužů

termíny jsou určeny, prozatím nebyl stanoven pořadatel

I. liga dorostenci

9.-10. říjen 2010                     1. turnaj   SK Slavia Praha          KVP Přerov
23.-24. říjen 2010                  2. turnaj   Fezko Strakonice        UP Olomouc
13.-14. listopad 2010            3. turnaj   SK Děčín                       KPS Opava
4.-5. prosinec 2010               4. turnaj    Sl. Hradec Králové     Kometa Brno
 
22.-23. leden 2011        1. finálový turnaj pořádá 2.z ČS pořádá 4 z MS
19.-20. únor 2011          2. finálový turnaj pořádá 2 z MS pořádá 4 z ČS
19.-20. březen 2011      3. finálový turnaj pořádá 1 z ČS pořádá 3 z MS
16.-17. duben 2011       4. finálový turnaj pořádá 1 z MS pořádá 3 z ČS
 
Přebor ČR žáci
2.-3. říjen 2010                 1. turnaj SK Děčín                       UP Olomouc
6.-7. listopad 2010           2. turnaj Fezko Strakonice      Sl. Hradec Králové
11.-12.prosinec 2010      3. turnaj SK Slávia Praha         KPS Opava
 
Semifinále: 15.-16. leden 2011   1. semifinále
                      29.-30. leden 2011   2. semifinále
 
Finálová část:
30.04 -1. květen 2011    1. finálový turnaj a 1. turnaj o 4.-6. místo
21.-22. květen 2011       2. finálový turnaj a 2. turnaj o 4.-6. místo
11.-12. červen 2011       3. finálový turnaj a 3. turnaj o 4.-6. místo
 
Pohár ČSVP mladší žáci
13.-14. listopad 2010      1. turnaj Stepp Praha             Fezko Strakonice
04.-05. prosinec 2010     2. turnaj SK Děčín                   TJ Tábor
18.-19. prosinec 2010     3. turnaj SK Slávia Praha      Sl. Hradec Králové
Nadstavbová část:
16.-17. duben 2011 1. finálový turnaj pořádá 2 ze sk. B
7.-8. květen 2011 2. fin. turnaj pořádá 2 ze sk. A, 1. turnaj o 5.-6. místo pořádá ze sk. B
28.-29. květen 2011 3. fin. turnaj pořádá 1 ze sk. B, 2.turnaj o 5.-6. místo pořádá ze sk. A
18.-19. červen 2011 4. finálový turnaj – pořádá 1 ze sk. A
 
  
  
I. liga ženy
16.-17. říjen 2010             1. turnaj   Fezko Strakonice
27.-28. listopad 2010       2. turnaj   Slavia Hradec Králové
18.-19. prosinec 2010     3. turnaj   Stepp Praha „A“
08.-09. leden 2011           4. turnaj   Stepp Praha „M“
12.-13. únor 2011             5. turnaj   Baník Sokolov
 
26.-27. březen 2011          1. semifinále
07.-08. květen 2011           2. semifinále
28.-29. květen 2011           1. finále
18.-19. červen 2011           2. finále
 
  
I. liga dorostenky
20.-21. listopad 2010         1. turnaj    Slavia Hradec Králové
22.-23. leden      2011         2. turnaj    Fezko Strakonice
12.-13. březen    2011         3. turnaj   Stepp Praha
09.-10. duben     2011         4. turnaj   Slavia Hradec Králové
14.-15. květen    2011         5. turnaj    Fezko Strakonice
04.-05. červen    2011         6. turnaj    Stepp Praha