Jdi na obsah Jdi na menu
 


První semifinálový zápas l. ligy žen ve vodním pólu

Hráčky Slavie Hradec Králové nastoupily k prvnímu utkání semifinále v Praze, proti týmu Steppu Praha. K utkání nastoupilo družstvo v optimálním složení. Vzhledem k netradičnímu hracímu dni (středa) se podařilo všem hráčkám uvolnit ze zaměstnání, popřípadě ze škol a nastoupit k utkání. Ženy hradecké Slavie si odvážejí z pražského Podolí cenné vítězství a udělali první krůček do finále první ligy žen. Utkání bylo v první polovině utkání poměrně vyrovnané. Hráčky Steppu uplatňovali zónové bránění a našim hráčkám se podařilo prosadit až koncem druhé čtvrtiny, kdy se začalo dařit i střelecky. Prosadila se zejména Magda Novotná a starší žákyně, Alžběta Plačková. Dále se dařilo hráčkám při přesilové hře. Ze čtyř přesilovek se podařilo vstřelit 3 branky. Za odpovědný přístup k utkání patří poděkování celému týmu. Semifinálové boje budou pokračovat v sobotu 17.5.2008 v hradeckém 50m bazénu. První utkání začíná v 09,20 hodin a druhé v 17,20 hodin. V případě, že se hradeckým hráčkám podaří zvítězit v obou utkáních, postupují do finále. Kde se utkají s vítězem druhé semifinálové dvojice, Baník Sokolov – Fezko Strakonice.

Stepp Praha - Slavia Hradec Králové 9 : 14 ( 2:3, 2:4, 2:3, 3:4)
Sestava: Kašparová, Kecinová (1), Baudyšová, Kratěnová, Novotná (4), Věcková (2), Hendrychová (2), Gumplová, Komárková, Plačková (3), Brzáková, Bryknarová (2)
Vyloučení: 4 : 9, využití přesilových her 4 : 3


Utkání řídili rozhodčí ing. Růžička a p.Šimek oba z Prahy.

Další kolo se koná 17.5.2008 v Hradci Králové. Zveme všechny příznivce našeho týmu povzbudit hráčky v tomto boji o finále.

Rozpis utkání:
17. května 2008 sobota 
09,20  Slavia Hradec Králové     -     Stepp Praha
17,20  Slavia Hradec Králové     -     Stepp Praha