Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový web aneb co se to děje?

Vážení přátelé,

 

po mnoha peripetiích jsem se rozhodl vrátit ke sportu, který mi k srdci přirostl nejvíce. Po vyzkoušení jiných sportů „skákání“ z letadla (1 seskok na OPV 68 – jeden vykloubený kotník), snowboard (ruptura křížových vazů v koleni), squash (trojnásobná ruptura menisku),… jsem zjistil, že pólo je vlastně bezpečný sport (pouze dva odštíplé kousky zubů). Vzhledem k tomu, že „stárnu“, tak z výše uvedeného musím vyhodnotit vodní pólo jako“nejbezpečnější“. Bezpečnost však nebyla jediným hybatelem mého rozhodnutí. Dalším důvodem bylo sedavé zaměstnání, které mou fyzickou a někdy i psychickou stránku nemálo devastuje. Hlavním důvodem však je, že na „pólu“ vždy byla úžasná parta lidí!

 

A proč tento web? Když jsem psal začátkem léta e-mail panu Vaňkovi, tak jsem si postěžoval, že je škoda, že není soustředění v Jaroměři. Vzápětí mi došla reakce „Ahoj Jirko, nevím odkud máš informaci o tom, že soustředění není. Jaroměř je od 26.8. - 1.9.2007.“. Opětovně jsem navštívil webové stránky a zjistil, že poslední aktualizace je někdy z roku 2002, takže informace na „starém“ web jsou neaktualizovány cca 157.680.000 vteřin.

 

Mám za to a doufám v to, že pro všechny členy a hráče hradeckého vodního póla bude zajímavé mít webové stránky, které budou zaznamenávat průběh sezóny. Při myšlenkách vytvořit tento web jsem myslel zejména na nastupující generaci mladých hráčů hradeckého vodního póla (to byl to jeden ze základních impulsů vytvořit nový web). Považuji za velice důležité mít nějakou zpětnou vazbu jak pro hráče tak pro rodiče – toto by měly reflektovat rubriky „Aktuality“, „Výsledky“, „Fotogalerie“ apod. Podle mého názoru mohou webové stránky přispět i ke zvýšení zájmu o tento sport.

 

JJ

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

turtenwald - ne jenom hradečtí polisté ....

Nejenom hradečtí polisté si prohlížejí stránky o V.P.