Jdi na obsah Jdi na menu
 


Konečné tabulky všech soutěží 2015/2016

 Konečné pořadí 1. ligy mužů ročník 2015 – 2016 :

1.  SK Slavia Praha                      

2.  SKP Kometa Brno  

3.  KVP Přerov              

4.  AsterJohnson Strakonice

5. Slavia Hradec Králové

6. KVS Plzeň

7. SK UP Olomouc         

 

Konečná tabulka 2 ligy mužů 2015 - 2016 :

1. STEPP Praha

2. SK Děčín

3. TJ Tábor

4. Spolchemie Ústí nad Labem

 

Konečné pořadí 1. ligy žen ročník 2015 – 2016 :

1.  AstenJohnson Strakonice „A“     

2.  STEPP Praha „A“                         

3.  AstenJohnson Strakonice „B“     

4.  Slavia Hradec Králové       

5.   STEPP Praha „M“    

 

Konečná tabulka 1. ligy starších dorostenců 2015 - 2016

1.  STEPP Praha                    

2.  SK Slavia Praha  

3.  Slavia Hradec Králové            

Konečná tabulka 2. ligy starších dorostenců 2015 - 2016

1.  SKP Kometa Brno

2.  AstenJohnson Strakonice

3.  SK UP Olomouc       

 

Konečná tabulka 1. ligy mladších dorostenců 2015 - 2016

1. Stepp Praha    

2. AsterJohnson Strakonice           

3. SK Děčín          

4. Slavia Hradec Králové                        

Konečná tabulka 2. ligy mladších dorostenců 2015 - 2016

1. SKP Kometa Brno

2. SK Slavia Praha                     

3. TJ Tábor       

4. KVS Plzeň           

      

Konečná tabulka 1. ligy starších žáků 2015 - 2016

1.  SKP Kometa Brno      

2. SK Děčín                      

3. AsterJohnson Strakonice                  

4.  SK Slavia Praha                  

Konečná tabulka 2. ligy starších žáků 2015 - 2016

1. Slavia Hradec Králové                      

2. KVS Plzeň                   

3. Stepp Praha

4. TJ Tábor             

 

KONEČNÁ tabulka 1. ligy mladších žáků 2015 / 2016

  1. SK Děčín    
  2.  AstenJohnson Strakonice „A“
  3.  Slavia Hradec Králové 
  4. STEPP Praha       

Konečná tabulka 2. ligy mladších žáků

  1. TJ Tábor                                  
  2. KVS Plzeň            
  3. Kometa Brno       
  4. SK Slávia Praha

Konečná tabulka 3. ligy mladších žáků :

  1. AstenJohnson Strakonice „B“
  2. SK UP Olomouc   
  3. KVP Přerov