Jdi na obsah Jdi na menu

2008 Water Polo Olympic Qualification - ženská sekce - VÝSLEDKY

24. 2. 2008

Skupina A

Skupina B

BRA

KAZ

GRE

CUB

ITA

HUN

RUS

CZE

PUR

CAN

GER

ESP




Rozpis kvalifikace na OH 2008

Skupina A

Skupina B


Day 1 - 17.02.08

1 | 9:00 | BRA-GER
2 | 10:30 | GRE-PUR
5 | 18:30 | ITA-RUS

Day 2 - 18.02.08
7 | 9:00 | BRA-GRE
11 | 18:30 | PUR-ITA
12 | 20:00 | GER-RUS

Day 3 - 19.02.08
16 | 17:00 | RUS-PUR
17 | 18:30 | ITA-BRA
18 | 20:00 | GRE-GER

Day 4 - 20.02.08
22 | 17:00 | GER-PUR
23 | 18:30 | GRE-ITA
24 | 20:00 | BRA-RUS

Day 5 - 21.02.08
27 | 12:00 | RUS-GRE
28 | 17:00 | BRA-PUR
29 | 18:30 | ITA-GER


Day 1 - 17.02.08

3 | 12:00 | KAZ-ESP
4 | 17:00 | HUN-CZE
6 | 20:00 | CUB-CAN

Day 2 - 18.02.08
8 | 10:30 | KAZ-CUB
9 | 12:00 | ESP-CZE
10 | 17:00 | CAN-HUN

Day 3 - 19.02.08
13 | 9:00 | CZE-CAN
14 | 10:30 | CUB-ESP
15 | 12:00 | HUN-KAZ

Day 4 - 20.03.08
19 | 9:00 | ESP-CAN
20 | 10:30 | KAZ-CZE
21 | 12:00 | CUB-HUN

Day 5 - 21.02.08
25 | 9:00 | CZE-CUB
26 | 10:30 | KAZ-CAN
30 | 20:00 | HUN-ESP


Day 6 - 22.02.08

Quarter Final Round
31 | 10:30 | (6A) BRA - (5B) CUB
32 | 12:00 | (5A) PUR - (6B) CZE
33 | 18:00 | (3A) GRE - (2B) CAN
34 | 19:30 | (2A) ITA - (3B) ESP

Day 7 - 23.02.08
Semi-Final Round
35 | 10:30 | BRA - CZE (11th & 12th)
36 | 12:00 | GER - CUB (Semifinal 7-10)
37 | 17:00 | KAZ - PUR (Semifinal 7-10)
38 | 18:30 | RUS - GRE (Semifinal 1-4)
39 | 20:00 | HUN - ITA (Semifinal 1-4)

Day 8 - 24.02.08
Final Round
40 | 10:30 | CUB-PUR (Classification 9-10)
41 | 12:00 | GER-KAZ (Classifiaction 7-8)
42 | 17:00 | CAN-ESP (Classification 5-6)
43 | 18:30 | GRE - HUN (Bronze Final)
44 | 20:00 | RUS-ITA (Gold Final)

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]-->

<!--[if !supportEmptyParas]--> Výsledky<!--[endif]-->

<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]-->

Day 1 - Preliminaries

1

BRA

vs

GER

7-11

2

GRE

vs

PUR

15-6

3

KAZ

vs

ESP

9-13

4

HUN

vs

CZE

22-1

5

ITA

vs

RUS

7-7

6

CUB

vs

CAN

5-9

Day 2 - Preliminaries

7

BRA

vs

GRE

7-13

8

KAZ

vs

CUB

14-11

9

ESP

vs

CZE

29-4

10

CAN

vs

HUN

5-11

11

PUR

vs

ITA

4-16

12

GER

vs

RUS

8-12

Day 3 - Preliminaries

13

CZE

vs

CAN

5-21

14

CUB

vs

ESP

8-13

15

HUN

vs

KAZ

10-0

16

RUS

vs

PUR

23-1

17

ITA

vs

BRA

19-5

18

GRE

vs

GER

7-5

Day 4 - Preliminaries

19

ESP

vs

CAN

7-8

20

KAZ

vs

CZE

21-6

21

CUB

vs

HUN

7-16

22

GER

vs

PUR

15-7

23

GRE

vs

ITA

7-15

24

BRA

vs

RUS

7-12

Day 5 - Preliminaries

25

CZE

vs

CUB

10-17

26

KAZ

vs

CAN

4-6

27

RUS

vs

GRE

17-8

28

BRA

vs

PUR

4-5

29

ITA

vs

GER

13-9

30

HUN

vs

ESP

9-9

Day 6 - Quarter Final

31

BRA

vs

CUB

3-6

32

PUR

vs

CZE

13-8

33

ITA

vs

ESP

10-7

34

GRE

vs

CAN

5-2

Day 7 - Semi-Final

35

BRA

vs

CZE

15-5

36

GER

vs

CUB

9-8

37

KAZ

vs

PUR

13-5

38

RUS

vs

GRE

13-10

39

HUN

vs

ITA

14-15


Day 8 - 24.02.08

Finále
24. 2. 2008
10:30 Cuba vs. Puerto Rico 9-2 (4-0, 1-2, 2-0, 2-0) - Game for place 9
12:00 Germany vs. Kazakhstan 12-13 (4-2, 1-3, 1-4, 6-4) - Game for place 7
15:30 Spain vs. Canada vs. Spain 10-8 (1-1, 1-1, 4-2, 4-4) Game for place 5
17:00 Greece vs. Hungary 10-11 (1-2, 3-4, 2-2, 3-1/1-0, 0-2) e.t. - Game for place 3
18:30 Russia vs. Italy 9-10 (1-3, 4-2, 1-1, 3-4) - Final game