Jdi na obsah Jdi na menu

Průběžné výsledky soutěže mladších dorostenců

7. 11. 2013

 Pohár ČSVP mladších dorostenců – Brno – Za Lužánkami   21. září 2013

  skupina „A“ – 1. turnaj
 
SKP Kometa Brno              – Slávia Hradec Králové            3 : 11  (0 : 0; 1 : 3; 0 : 4; 2 : 4)
     Jarolím J., Petřík
Fezko Strakonice              – SK Slávia Praha                       2 : 15  (0 : 6; 0 : 4; 2 : 2; 0 : 3)
     Jarolím J., Petřík
SKP Kometa Brno              – Fezko Strakonice                   12 :   7  (2 : 2; 4 : 3; 4 : 1; 2 : 1)
     Jarolím J., Petřík
SK Slávia Praha                 – Slávia Hradec Králové            9 :   7  (2 : 3; 1 : 2; 3 : 1; 3 : 1)
     Jarolím J., Račoch
Slávia Hradec Králové      – Fezko Strakonice                   21 : 10  (8 : 1; 4 : 4; 7 : 3; 2 : 2)
     Jarolím J., Račoch
SKP Kometa Brno              – SK Slávia Praha                       3 :   9  (0 : 1; 1 : 5; 1 : 3; 1 : 0)
     Jarolím J., Račoch
 
 
Tabulka 1. turnaje :
 
1. SK Slávia Praha                3       3       0       0                    33 :  12         + 21               6 bodů
2. Slávia Hradec Králové       3       2       0       1                    39 :  22         + 17               4 body
3. SKP Kometa Brno               3       1       0       2                    18 :  27         –     9               2 body
4. Fezko Strakonice               3       0       0       3                    19 :  48         –   29               0 bod
 
 
 
 
 
 
 
a/ Pohár ČSVP mladších dorostenců – Brno – Za Lužánkami   21. září 2013
 
     skupina „B“ – 1. turnaj
 
SK Děčín                            – STEPP Praha                          25 : 11  (4 : 1; 7 : 2; 5 : 4; 9 : 4)
     Kohout M., Štefunda Zd.
SK UP Olomouc                 – STEPP   Praha                         9 : 30  (3 : 8; 0 : 8; 4 : 7; 2 : 7)
     Kohout M., Štefunda Zd.
SK Děčín                            – SK UP Olomouc                      30 :   8  (9 : 1; 7 : 0; 6 : 2; 8 : 5)
     Kohout M., Štefunda Zd.
SK UP Olomouc                 – STEPP   Praha                         4 : 40  (3 : 10; 1 : 8; 0 : 11; 0 : 11)
     Kohout M., Štefunda Zd.
 
Tabulka 1. turnaje :
 
1. SK Děčín                             2       2       0       0                    55 :    19       + 36               4 body
2. STEPP Praha                      3       2       0       1                    81 :    38       + 43               4 body
3. SK UP Olomouc                  3       0       0       3                    21 :  100       –   79               0 bod
 

 

Pohár ČSVP mladších dorostenců -  Praha 12. října 2013 :      
 
 
SK Slávia Praha                 – STEPP Praha                           12 :   7  (4 : 1; 4 : 1; 1 : 0; 3 : 5)
     Šimek J., Kopenec J.
SKP Kometa Brno              – SK Děčín                                   9 : 16  (2 : 5; 3 : 2; 3 : 3; 1 : 6)
     Šimek J., Kopenec J.
SK Slávia Praha                 – SKP Kometa Brno                   11 :   4  (3 : 1; 3 : 1; 3 : 1; 2 : 1)
     Šimek J., Kopenec J.
V čase 19:17 byl vyloučen hráč č. 3 Karas Lukáš družstva SKP Kometa Brno za kritiku rozhodčího. Podle Sazebníku trestů a pokut vodního póla platného od 1. 7. 2013 bodu 2.2. trestáme hráče Lukáše Karase zastavením činnosti na 1 utkání /odpykal si hráč během turnaje/.
 
STEPP Praha                     – SK Děčín                                  10 :  11  (1 : 6; 3 : 3; 3 : 1; 3 : 1)
     Šimek J., Kopenec J.
SK Slávia Praha                 – SK Děčín                                  12 :  10  (3 : 1; 4 : 1; 1 : 2; 4 : 6)
     Šimek J., Kopenec J.
SKP Kometa Brno              – STEPP Praha                           7 :    9  (0 : 2; 2 : 1; 2 : 3; 3 : 3)
     Šimek J., Kopenec J.
Tabulka 1. turnaje :
 
1. SK Slávia Praha               3       3       0       0                    35 :  21         + 14               6 bodů
2. SK Děčín                             3       2       0       1                    37 :  31         +   6               4 body
3. STEPP Praha                      3       1       0       2                    26 :  30         –     4               2 body
4. SKP Kometa Brno               3       0       0       3                    20 :  36         –   16               0 bod
 
 
b/ Pohár ČSVP mladších dorostenců -  Olomouc 12. října 2013 :
 
 
SK UP Olomouc                 – Slávia Hradec Králové            2 : 36  (1 : 5; 1 : 8; 0 : 12; 0 : 11)
     Bakala M., Račoch T.
Fezko Strakonice              – Slávia Hradec Králové            6 : 16  (0 : 2; 0 : 6; 2 : 5; 4 : 3)
     Bakala M., Račoch T.
SK UP Olomouc                 – Fezko Strakonice                    3 : 24  (1 : 6; 1 : 6; 1 : 7; 0 : 5)
     Bakala M., Račoch T.
SK UP Olomouc                 – Fezko Strakonice                    2 : 31  (0 : 7; 0 : 10; 1 : 7; 1 : 7)
     Bakala M., Račoch T.
 
Tabulka 1. turnaje :
 
1. Slávia Hradec Králové       2       2       0       0                    52 :    8         + 44               4 body
2. Fezko Strakonice               3       2       0       1                    61 :  21         + 40               4 body
3. SK UP Olomouc                  3       0       0       3                      7 :  91         –   84               0 bod
 
 
 
Tabulka SOUTĚŽE :
 
1. SK Slávia Praha                6       6       0       0                    68 :    33       +  35              12 bodů
2. SK Děčín                             5       4       0       1                    92 :    50       +  42                8 bodů
3. Slávia Hradec Králové       5       4       0       1                    91 :    30       +  61                8 bodů
4. STEPP Praha                      6       3       0       3                  107 :    68       +  39                6 body
5. Fezko Strakonice               6       2       0       4                    80 :    69       +  11              4 body
6. SKP Kometa Brno               6       1       0       5                    38 :    63       –    25              2 body
7. SK UP Olomouc                  6       0       0       6                    28 :  191       –  163              0 bod