Jdi na obsah Jdi na menu

Pohár ČSVP MLADŠÍCH DOROSTENCŮ – Strakonice 24. – 25. ledna 2015

5. 2. 2015

TJ Tábor                            –  KVS Plzeň                               13  :    9   (4 : 2; 4 : 3; 3 : 1; 2 : 3)

      Kopenec J., Ludvík P.

SK Slávia Hradec Králové                  –  SKP Kometa Brno               8  :    3   (3 : 0; 1 : 2; 1 : 1; 3 : 0)

      Kopenec J., Ludvík P.

SK Děčín                            –  STEPP Praha                             6  :    4   (1 : 2; 1 : 1; 0 : 0; 4 : 1)

      Kopenec J., Šperlová Z.

Fezko Strakonice              –  SK UP Olomouc                      25  :    7   (7 : 2; 6 : 2; 7 : 1; 5 : 2)

      Kopenec J., Ludvík P.

SK Slávia Hradec Králové                  –  STEPP Praha                                   5  :    7   (1 : 1; 2 : 4; 1 : 1; 1 : 1)

      Kopenec J., Šperlová Z.

TJ Tábor                            –  SK UP Olomouc                      16  :    5   (4 : 1; 4 : 1; 3 : 2; 5 : 1)

      Kopenec J., Ludvík P.

SK Děčín                            –  SKP Kometa Brno                     2  :  11   (1 : 3; 0 : 2; 1 : 2; 0 : 4)

      Kopenec J., Šperlová Z.

TJ Tábor                            –  KVS Plzeň                                 8  :  11   (3 : 2; 2 : 1; 3 : 6; 0 : 2)

      Kopenec J., Ludvík P.

Fezko Strakonice              –  KVS Plzeň                               15  :    4   (3 : 1; 5 : 0; 2 : 2; 5 : 1)

      Kopenec J., Ludvík P.

SKP Kometa Brno             –  SK UP Olomouc                      19  :    2   (3 : 2; 5 : 0; 4 : 0; 7 : 0)

      Kopenec J., Ludvík P.

Fezko Strakonice              –  STEPP Praha                           15  :  10   (5 : 3; 4 : 4; 2 : 1; 4 : 2)

      Kopenec J.

KVS Plzeň                          –  SK UP Olomouc                        8  :    5   (4 : 2; 1 : 2; 2 : 1; 1 : 0)

      Kopenec J., Ludvík P.

KVS Plzeň                          –  SKP Kometa Brno                     1  :  20   (0 : 3; 0 : 7; 1 : 8; 0 : 2)

      Kopenec J., Ludvík P.

 

Tabulka Poháru ČSVP mladších dorostenců v 5. turnaji včetně dohrávek :

 

1. SKP Kometa Brno                 4         3       0       1       53   :  13            +   40                6 bodů

2. Fezko Strakonice                 3         3       0       0        55  :   21            +   34                6 bodů

3. TJ Tábor                                3         2       0       1        37  :   25            +   12                4 body

4. KVS Plzeň                             5         2       0       3         33  :   61            –    28               4 body

5.-7.  SK Slávia Hr. Králové     2         1       0       1         13  :   10           +    3                  2 body

5.-7.  STEPP Praha                   3         1       0       2         21  :   26           –     5                  2 body

5.-7.  SK Děčín                          2         1       0       1               8  :   15         –     7               2 body

4. SK UP Olomouc                     4         0       0       4          19  :   68            –   49               0 bod

 

Konečná tabulka Poháru ČSVP mladších dorostenců :

1. SKP Kometa Brno       14       12       0       2             181  :    59      +  122                 24 bodů

2. Slávia Hradec Králové      14       12       0       2             260  :    58      +  202                 24 bodů

3. SK Děčín                            14       10       0       4             138  :    98      +    40                  20 bodů

4. Fezko Strakonice              14         8       0       6              181  :  156      +   25                  16 bodů

5. STEPP Praha                      14         8       0       6              159  :    97      +    62                16 bodů

6. TJ Tábor                             14         3       0     11             101  :  217      –  116                  6 bodů

7. KVS Plzeň                          14         2       0     12               57  :  206      –  149                  4 body

8. SK UP Olomouc                 14         1       0     13               71  :  257      –  186                 2 body

 

Dorostenecké ligy mladšího dorostu – účastníci, termíny turnajů a pořadatelé :

1. Liga mladších dorostenců

Účastníci :      SKP Kometa Brno

                        Slavia Hradec Králové

                        SK Děčín

                        Fezko Strakonice

 

Turnaje a pořadatelé :

1. turnaj    2. –   3. 5. 2015   pořadatel : Fezko Strakonice

2. turnaj  23. – 24. 5. 2015 pořadatel : SK Děčín

3. turnaj    6. –   7. 6. 2015   pořadatel : Slavia Hradec Králové

4. turnaj  20. – 21. 6. 2015 pořadatel : SKP Koneta Brno

 

2. Liga mladších dorostenců

Účastníci :      STEPP Praha

                        TJ Tábor

                        KVS Plzeň

                        SK UP Olomouc

 

Turnaje a pořadatelé :

1. turnaj    2. –   3. 5. 2015   pořadatel : SK UP Olomouc

2. turnaj  23. – 24. 5. 2015 pořadatel : KVS Plzeň

3. turnaj    6. –   7. 6. 2015   pořadatel : TJ Tábor

4. turnaj  20. – 21. 6. 2015 pořadatel : STEPP Praha