Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky mladších žáků

6. 12. 2017

Pohár ČSVP mladších žáků – 3. turnaj skupiny A – Strakonice 25. listopadu 2017

 

AJ Fezko Strakonice „B“          –  Slávia Hradec Králové              14  :    4   (4 : 0; 2 : 2; 7 : 0; 1 : 2)  

                 Fügner M., Šperlová Zd.

STEPP Praha                             –  SK UP Olomouc                           4  :    4   (2 : 1; 0 : 0; 2 : 2; 0 : 1)                                   

                 Fügner M., Šperlová Zd.

Slávia Hradec Králové             –  STEPP Praha                                4  :    1   (1 : 0; 0 : 0; 2 : 1; 1 : 0)                                   

                 Fügner M., Javůrek T.

AJ Fezko Strakonice „B“          –  SK UP Olomouc                         13  :    5   (7 : 1; 3 : 2; 1 : 1; 2 : 1)  

                 Šperlová Zd., Šimková K.

Slávia Hradec Králové             –  SK UP Olomouc                           3  :    9   (1 : 1; 0 : 3; 1 : 2; 1 : 3)                                   

                 Šperlová Zd., Šimková K.

AJ Fezko Strakonice „B“          –  STEPP Praha                              15  :    1   (2 : 0; 6 : 1; 3 : 0; 4 : 0)  

                 Šperlová Zd., Šimková K.

 

 

Tabulka Poháru ČSVP mladších žáků – skupiny A ve 3. turnaji  :

 

1.  AJ Fezko Strakonice „B“             3        3       0       0       42   :    10       +  32              6 bodů

2.  SK UP Olomouc                           3        1       1       1       18   :    20       –     2              3 body

3.  Slávia Hradec Králové                 3        1       0       2       11   :    24       –   13             2 body

4.  STEPP Praha                                3        0       1       2         6   :    23       –   17               1 bod

 

 

 

Tabulka Poháru ČSVP mladších žáků – skupiny A po 3. turnaji  :

 

1.  AJ Fezko Strakonice „B“             9        9       0       0     120   :    24      +  96            18 bodů

2.  SK UP Olomouc                           9        3       1       5       39   :    69       –   30             7 bodů

3.  Slávia Hradec Králové                 6        3       0       3       40   :    39       +    1               6 bodů

4.  STEPP Praha                                5        1       1       3       11   :    36       –   25                3 body

5.  SKP Kometa Brno                       5        0       0       3       21   :    63       –   42                  0 bod