Jdi na obsah Jdi na menu

Konečné tabulky soutěží 2017 - 2018

16. 6. 2018

 Konečné pořadí 1. ligy mužů ročník 2017 – 2018 :

1.  KVP Přerov                           

2.  Stepp Praha

3.  KPSP Kometa Brno  

4.  SK Slavia Praha      

5. AJ Fezko Strakonice

6. Slavia Hradec Králové

7. KVS Plzeň

8. SK UP Olomouc   

Konečná tabulka 2. ligy mužů 2017 - 2018 :

1. SK Děčín

2. Stepp Praha "B" 

3. TJ Tábor

4. SK Slavia Praha "B"

Konečné pořadí 1. ligy žen ročník 2017 – 2018 :

1.  AJ Fezko Strakonice      

2.  STEPP Praha „A“                         

3.  STEPP Praha „M“    

4.  Slavia Hradec Králové          

Konečná tabulka 1. ligy starších dorostenců 2017 - 2018

1.  STEPP Praha                    

2.  AJ Fezko Strakonice  

3.  SKP Kometa Brno

4.  SK Děčín                    

5.  SK Slavia Praha  

6.  Slavia Hradec Králové            

Konečná tabulka 1. ligy mladších dorostenců 2017 - 2018

1. SK Děčín     

2. AJ Fezko Strakonice           

3. Stepp Praha 

4. SKP Kometa Brno    

Konečná tabulka 2. ligy mladších dorostenců 2017 - 2018

1. SK Slavia Praha   

2. Slavia Hradec Králové    

3. TJ Tábor       

4. KVS Plzeň         

Konečná tabulka 1. ligy starších žáků 2017 - 2018

1.  Stepp Praha "A"  

2. AJ Fezko Strakonice                      

3. Slavia Hradec Králové                    

4.  SKP Kometa Brno                  

Konečná tabulka 2. ligy starších žáků 2017 - 2018

1.  SK Děčín                  

2. TJ Tábor                      

3. SK Slavia Praha     

4. SK UP Olomouc            

Konečná tabulka 3. ligy starších žáků 2017 - 2018

1.  KVS Plzeň              

2. Stepp Praha"B"                   

3. AJ Fezko Strakonice "B"

4.  KVP Přerov     

Konečná tabulka 1. ligy mladších žáků 2017 - 2018

1. SK Děčín  

2. AJ Fezko Strakonice „A“

3. AJ Fezko Strakonice „B" 

4. Slavia Hradec Králové 

Konečná tabulka 2. ligy mladších žáků 2017 - 2018

1. SK Slavia Praha

2. SK UP Olomouc                               

3. KVS Plzeň              

Konečná tabulka 3. ligy mladších žáků 2017 - 2018

1. STEPP Praha

2. SKP Kometa Brno

3. TJ Tábor